Twoja szczęka kluczem do poprawy wyników sportowych – opis działania ochraniaczy szczęki Under Armour ArmourBite™.

Twoja szczęka kluczem do poprawy wyników sportowych – opis działania ochraniaczy szczęki Under Armour ArmourBite™.

Under Armour Ochraniacz

W momencie gdy zaciskasz swoją szczękę (co jest naturalnym odruchem człowieka podczas walki, stresu i wysiłku) twój organizm blokuje produkowanie kortyzolu – hormonu odpowiedzialnego za reagowanie na stres oraz redukuje przepływ powietrza przez gardło. Twoja siła, moc i szybkość zmniejszają się podczas gdy obecność kwasu mlekowego w organizmie się zwiększa. To zjawisko bardzo często przeszkadza nam w osiąganiu swoich najlepszych wyników. Co więcej może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie.

Dopiero niedawne badania wykazały, że nasze szczęki mogą nam pomóc zamiast zaszkodzić. Już od dawien dawna wiedziano, że coś jest na rzeczy ale nie wiedziano co. Atleci w starożytnej Grecji podczas zawodów wkładali sobie w zęby skórzane paski. Wikingowie i rzymscy wojownicy mocowali sobie na dolnej szczęce kawałki skóry aby móc się lepiej skupić na polu bitwy. W dzisiejszych czasach zdarza nam się widzieć podczas maratonu biegaczy, którzy trzymają w ustach swój złoty łańcuszek zawieszony na szyi. Wiadomo, że coś działa ale sama koncepcja nigdy dotąd nie została rozwinięta. Aż do dzisiaj…jedna technologia dla każdego atlety.

ArmourBite™ to technologia opracowana przez firmę BiteTech pomagająca uwolnić twojemu organizmowi moc jaka jest ukryta w szczęce.

Jak to działa?

Podczas twojego treningu, współzawodnictwa i wysiłku naturalną reakcją organizmu jest zaciskanie szczęki. Tak działa twój mózg i jak wcześniej zostało napisane blokuje to produkowanie kortyzolu i ogólnie osłabia osiągane wyniki. Opatentowany ochraniacz Under Armour ArmourBite™ jest unikalnie wyprofilowany i tak zbudowany aby zapobiegać negatywnym konsekwencjom zaciskania szczęki. ArmourBite™ został zaprojektowany w celu odblokowania twojego ukrytego potencjału. Jest to nowa technologia sprzętu sportowego, która oprócz tego, że chroni to poprawia wydajność i daje sportowcom przewagę. W dzisiejszych czasach w każdej konkurencji różnice między 1,2 i 3 miejscem stały się tak malutkie, że wszyscy sportowcy szukają przewagi w każdym detalu swojego treningu, ubioru, diety itp.

Niezależne i sprawdzone badania, które odbyły się na wielu najlepszych narodowych uniwersytetów i ośrodków badawczych pokazały że ArmourBite™ działa. Ta opatentowana technologia pozwala osiągać sportowcom lepsze wyniki aż o 6-12%. To dużo jak na sport wyczynowy. Powiedzmy, że sportowiec, który na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich miał w finałowym biegu sprinterskim na 100 m czas 10.00 sekund poprawia go o 6%. Daje mu to 9.40 sekundy co oznacza pobicie aktualnego rekordu świata o niemal 3 dziesiąte sekundy! To istna przepaść.

Ochraniacz ArmourBite™:

  • Powoduje wzrost siły nawet do 20%
  • Powoduje wzrost wytrzymałości – zmniejsza wytwarzanie kwasu mlekowego nawet o 25%
  • Zwiększa szybkość reakcji nawet do 12%
  • Redukuje działanie wstrząsów dzięki czemu zapewnia najlepsze bezpieczeństwo

Często zdarza się tak, że „super-nowości” na rynku okazują się niewypałem lub co najmniej należy podchodzić do nich ostrożnie. W tym wypadku za produkt wzięła się firma Under Armour, słynąca z niewyobrażalnie wysokiej jakości, dzięki czemu należy być pewnym wysokiej jakości tego ochraniacza.

Ochraniacze ArmourBite™ oraz inne produkty marki Under Armour są do nabycia w sklepie www.mmaniak.pl lub bezpośrednio TUTAJ.

Comments

comments