Rękawice Hayabusa Hybrid – recenzja

Firma Hayabusa Fightwear ostatnimi czasy zaczęła niepodzielnie rządzić na rynku sprzętu do MMA. Większość produktów tej marki cechuje znakomita jakość. Sama marka wspomaga się hasłem „Najbardziej zaufana marka MMA”.

Wzięliśmy się za recenzję rękawic sparingowych do MMA – Hayabusa Hybrid Gloves.

Są to rękawice sparingowe do MMA czyli takie, które mają większe wypełnienie niż standardowe „napiąstkówki”. W większości przypadków zwykłe rękawice mma mają wagę około 4-5 uncji. Rękawice Hayabusa Hybrid mają większe wypełnienie i ważą 7 uncji. Co to oznacza w praktyce? Ano to, że podczas treningu możemy zadawać partnerowi ciosy z większą siłą i nie zrobimy mu takiej krzywdy jak w przypadku stosowania napiąstkówek czysto turniejowych nastawionych bardziej na ochronę dłoni niż twarzy przeciwnika.
Rękawice Hayabusa Hybrid

Rękawice MMA Hayabusa Hybrid to jedne z najlepszych rękawic sparingowych jakie widzieliśmy. Wykonane są ze skóry bydlęcej. Doskonale leżą na dłoniach. To na co warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o wykonanie to system zapięcia rzepowego Dual Cross Directional. Polega on na tym że posiada zapięcia w dwóch przeciwnych kierunkach powodując bardzo silne przyleganie rękawic. Jeśli mieliście dotąd problem ze swoimi rękawicami polegający na zsuwaniu się i lekkim przekręcaniu podczas sparingów to tutaj problem jest rozwiązany. Poniżej zdjęcie jak konkretnie wygląda to zapięcie:
Rękawice Hayabusa Hybrid

Rękawice MMA Hayabusa Hybrid mają bardzo solidne i ładne wykończenie. Wszystkie szwy są solidnie wykonane. Nadruki na rękawicach są wykonane metodą sitodruku.

Rękawice Hayabusa Hybrid 3

Podsumowując rękawice do mma Hayabusa Hybrid to produkt najwyższej światowej klasy. Zadowolą nawet najbardziej wybrednego adepta sztuk walki.

Produkt dostępny w MMAniak.pl – Sklep MMA z najlepszymi światowymi markami

Comments

comments