Rashguard Honey Badger wziął swoją nazwę od…borsuka !

Rashguard Honey Badger wziął swoją nazwę od…borsuka !

Tatami Honey Badger

Właśnie do Naszego sklepu wjechała gorąca dostawa nowości od firmy Tatami. Wśród zamówionych produktów znalazł się widowiskowy rash guard o nazwie Honey Badger. Żywiołowa grafika przedstawiająca tchórzofredkę (tak na początku myślałem :-) prezentuje się naprawdę świetnie. Jakość techniczna produktu także nie budzi zastrzeżeń. Rash guard jest gruby, wykonany z solidnego materiału.

Nazwa oraz design produktu wzięła się od … borsuka. Ale ten borsuk to nie byle jakie stworzenie. To tzw. Ratel Miodożer uznany przez Księgę Rekordów Guinnessa za najbardziej nieustraszone stworzenie na naszej planecie. Mierzący ok. 70 cm i ważący ok. 14 cm ssak z rodziny łasicowatych to istny zabójca. Ratel żywi się w zasadzie wszystkim ale do jego ulubionych dań należą młode antylopy, płazy, gady, ryby oraz tak niebezpieczne węże jak kobra czy grzechotnik. Żywi się także miodem afrykańskich pszczół zwanych „pszczołami afrykańskimi”. Naszego zwinnego kolegi boją się nawet dużo większe stworzenia jak krokodyle, lwy i tygrysy.

Ratel Miodożer posiada bardzo grubą skórę która wytrzyma starcie z ostrymi zębami, włóczniami a nawet ostrzem maczety. Jest ona także bardzo elastyczna dzięki czemu zwierzak potrafi się wyswobodzić z uścisku większego zwierzęcia. Następnie swoimi ostrymi i mocnymi zębami atakuje oczy i pysk przeciwnika. Ratel Miodożer jest także odporny na jad kobry co czyni go niezwyciężonym w potyczkach z jednym z najniebezpieczniejszych węży na świecie.

Oprócz swoich doskonałych umiejętności defensywnych i ofensywnych Ratel Miodożer posiada bardzo wysoką inteligencję. Np. do znajdowania gniazd pszczół afrykańskich wykorzystuje ptaka – Miodowoda Dużego. Gdy go zobaczy, potrafi go rozpoznać i śledzić aż ten zaprowadzi go do celu.

Rashguard Honey Badger jest do nabycia na www.mmaniak.pl lub bezpośrednio TUTAJ.

Comments

comments

MMAniak blog - Background