Kilka słów o marce Extreme Hobby czyli … uzupełniliśmy stany magazynowe

Kilka słów o marce Extreme Hobby czyli … uzupełniliśmy stany magazynowe

W tym wpisie chciałbym skupić się na przedstawieniu marki Extreme Hobby, której popularność znacząco wzrosła w ostatnim czasie. Czas tego wpisu zbiegł się z dość sporym uzupełnieniem przez Nas stanów magazynowych tej marki. Marka Extreme Hobby powstała 3 lata temu w Poznaniu i przebojem wdarła się na polski rynek odzieży sportowej związanej ze sportami walki. Produkty Extreme Hobby charakteryzują się znakomitą jakością – cały sprzęt (spodenki, rashguardy, leginsy) produkowany jest od A do Z w Polsce. Drugą cechą marki są niebanalne i ekscytujące wzory zaprojektowane z lekkim przymrużeniem oka.

W naszej ofercie znajduje się praktycznie cały asortyment odzieży treningowej marki Extreme Hobby – rashguardy, leginsy, spodenki MMA oraz obcisłe szorty vale tudo. Każdy z tych produktów występuje w jednym z kilku tematów graficznych, dzięki czemu można dowolnie zestawiać swój komplet odzieży łącząc go w spójną całość.

Bull & Bear (Byk i Niedźwiedź) – grafika ta przedstawia walkę gigantów – byka z niedźwiedziem. Gdy już do tego dojdzie to wiedz, że będzie ostro!

Wasp (Osa) – bestsellerowy projekt z osą przygotowaną do ataku. Być może osa jest mała ale za to szybka, zwinna i potrafi ukąsić.

bull_bear_wasp

Monkeys (Małpy) – dwie małpy walczące w szachowym pojedynku BJJ do momentu aż jedna poddaje drugą zabójczym trójkątem z dołu. Produkt z serii „Przybyłem, zobaczyłem, zakupiłem”;-).

Eagle (Orzeł) – biało-czerwony orzeł z mieczem w szponach to jeden z fajniejszych i ładniejszych motywów patriotycznych jaki widzieliśmy ostatnimi czasy.

Combat Camo – szykujesz się na wojnę na macie/ringu? Kolekcja Extreme Hobby Combat Camo jest właśnie dla Ciebie!

monkeys_eagle_combatcamo

Marka Extreme Hobby rozwija się na tyle prężnie, że z pewnością nie powiedziała jeszcze swojego ostatniego słowa. Była, jest i będzie do nabycia w naszym sklepie. Ale spieszcie się – sprzedaje się jak świeże bułeczki a z tego co obserwuje to chłopaki niedługo będą potrzebowali znacznie większej fabryki aby móc na czas zrealizować wszystkie zamówienia.

Marka Extreme Hobby do nabycia w MMAniak.pl – http://mmaniak.pl/85_extreme-hobby

Comments

comments

MMAniak blog - Background